Brickstone & Associates, s.r.o.

Jsme pružná, dynamicky se rozvíjející realitní kancelář, která poskytuje kompletní servis při zprostředkování prodeje, nákupu, pronájmu a developmentu. Zaměřujeme se mimo jiné i na projekty v atraktivních pražských a mimopražských lokalitách. 

Pro firmy, které upřednostňují neveřejné obchody s nemovitostmi, tak můžeme diskrétně nabídnout služby v oblasti investic. Nabídka je vhodná pro malé, střední ale i větší investory. Díky naší pravidelné komunikaci s velkým počtem soukromých investorů, fondů a developerských společností tedy můžeme uspokojit i ty nejnáročnější klienty, nehledě na jejich velikost! Ke každému klientovi máme individuální přístup a požadavky jsou zpracovány vždy na míru.

Namátkou můžeme zmínit spolupráci např. s developerskými společnostmi a soukromými fondy (např. Karlin Port Real Estate, Gartal Holding a.s., IP Polná Izolace ).

Náš realitní tým hovoří různými jazyky a to česky, anglicky, rusky a srbsky. Jsme hrdí, na to, že naše pracovní výsledky za poměrně krátkou dobu přesáhly objem 2 miliard korun, a to hovoří za vše.

V rámci našich služeb je nejen poskytování právního a finančního poradenství ale i sjednávání rekonstrukcí na nemovitostech.                                                                                                    

Developerské projekty

Realizováno
Obrázek projektuČINŽOVNÍ DŮM ELIŠKY PEŠKOVÉ
Elišky Peškové 634/4, Praha 5
Realizováno
Obrázek projektuPROJEKT RIVER LOFTS

Aktuální nabídka