O SPOLEČNostI

Naše realitní kancelář nepůsobí dlouho na trhu, skládá se z týmu profesionálních, proaktivních, moderních a flexibilních makléřů s odbornými znalostmi na pražském, mimopražském i zahraničním trhu v rámci obchodu s nemovitostmi.

 

Poskytujeme kompletní servis při zprostředkování prodeje, nákupu, pronájmu a developmentu. Zaměřujeme se mimo jiné i na projekty v atraktivních pražských a mimopražských lokalitách. V rámci našich služeb je nejen poskytování právního a finančního poradenství

 

V případě potřeby, jsme schopni zajistit  kvalitní rekonstrukce v dobře dostupných cenových relacích, abychom podpořili prodej či nákup.  

 

Ceny za rekonstrukce jsou natolik příznivé, že překvapí nejednoho kupce. Důvodem je dlouhodobá spolupráce se stavebními firmami, a hlavně podpora prodeje dané nemovitosti, aniž bychom uměle navyšovali provizi za naše služby.

 

Zaměřujeme se na udržení nejvyšší úrovně služeb. Našim cílem je splnit požadavky klientů k jejich maximální spokojenosti. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně s osobním lidským přístupem. To vše dokládají reference od spokojených klientů, jejichž názorů si velmi ceníme.